Loome, korraldame ja arendame suhteid klientide, kolleegide, meedia, valitsusasutuste ja avalikkusega juba üle 20 aasta

Kommunikatsioonibürooga Powerhouse liitusid Rainer Melts ja Tõnis Tüür

Kommunikatsioonibüroo Powerhouse’iga liitusid alates oktoobrist senine reklaamiagentuuri Vincent tegevjuht Rainer Melts ning Microlinkis ja Skype’s töötanud Tõnis Tüür.

Kommunikatsioonibüroo Powerhouse’iga liitusid alates oktoobrist senine reklaamiagentuuri Vincent tegevjuht Rainer Melts ning Microlinkis ja Skype’s töötanud Tõnis Tüür. Powerhouse laiendab teenusteportfelli turunduskommunikatsiooni ning internetilahenduste alal, pakkudes klientidele integreeritud kommunikatsioonijuhtimist.

“Rainer Melts ja Tõnis Tüür aitavad meil tugevdada ja laiendada teenusteportfelli eelkõige turunduskommunikatsiooni ja IT-lahenduste vallas,” selgitas Powerhousei juhataja ja konsultant Janek Mäggi. “Powerhouse pakub integreeritud kommunikatsiooniteenuseid – aitame klientidel üles leida need inimesed ja ettevõtted, kes on just nende teenustest või toodetest huvitatud. Usume, et ärivaldkonnas on praegu uus kevad – kõik ärkab ja tärkab. Ettevõtete soov turundustegevust aktiivsemaks muuta on silmnähtav ning seetõttu otsustasime meeskonda kaasata oma valdkonna tipptegijad.”

Powerhouse’i konsultant Rainer Melts ütles, et  kiiresti areneval turul on nõudlus täpse ja mõjusa kommunikatsiooni järele. “Erinevate kommunikatsioonivaldkondade integreerimine võimaldab saavutada parima – ehk kuluefektiivseima tulemuse,” märkis Rainer Melts. “ Keskendume integreeritud kommunikatsioonilahenduste pakkumisele ühendades suhtekorralduse ja turunduse kompetentsid. Nii aitame klientidel oma tooteid ja teenuseid efektiivsemalt turundada tänu protsessi terviklikumale juhtimisele. Kommunikatsioon, mis aitab klientidel rohkem müüa, aitab kasvatada ka nende ettevõtete turuväärtust.”

“Eesti ettevõtetel on IT-vallas väga palju kasutamata võimalusi,” märkis Powerhouse’i konsultant Tõnis Tüür. “Tahame keskenduda interneti- ja mobiililahendustele, mis aitavad kliente informeerida ja müügitegevust hoogustada. Praegune aeg torkab silma pigem info külluse poolest – tahame aidata ettevõtetel viia informatsioon klientideni, mugavalt ja kiirelt ning eelkõige seda infot, mida kliendid neilt tegelikult ootavad. Selle tulemusel võidavad kõik osapooled.”

Kommunikatsioonibüroo Powerhouse (www.powerhouse.ee) on asutatud 2000. aastal ning kuulub 2003. aastast Saksamaal Berliinis asuva peokontoriga Media-Consulta (www.media-consulta.com) Networki. Powerhouse kuulub Eesti 5 suurema suhtekorraldusettevõtte hulka. 2009. aasta käive oli 7,8 miljonit krooni, ettevõttes on 10 töötajat. Powerhouse‘i klientideks on mitmed Eesti ja rahvusvahelised ettevõtted, sh börsiettevõtted. Powerhouse’il on pikaajalised koostööpartnerid Lätis ja Leedus, Media-Consulta Networki kaudu kõikides Euroopa Liidu liikmesriikides ning ka mujal maailmas.