Loome, korraldame ja arendame suhteid klientide, kolleegide, meedia, valitsusasutuste ja avalikkusega juba üle 20 aasta

Janek Mäggi: Eesti rahvas elagu ilma elektrita: siis on kõht täis, palju lapsi ning meel rõõmus!

Eesti rahvas on punaste pärast ka aastaid metsas redutanud ja jäänud ellu. Millises metsas traadiga elekter oli? Ainuski tohman ei lülitanud end Venemaa võrku!

Eesti inimese ülesanne on ellu jääda – elatustase, selle tõus või säilimine, ei ole seejuures vähimalgi määral oluline, see on hoopiski kurjast! Mis vahet seal on, kas elektrit on või ei ole? Terve mõistusega inimene saab talvel ilma külmkapita lustides hakkama, soolapeki võib akna taha panna ja kui tihased seda ära ei noki, jätkub võileivalegi!  

Peaminister Kaja Kallase südantlõhestavat, hirmutust kantud esinemine riigitelevisiooni parima vaadatavusega otse-eetris, et venelased võivad peale 1,2 miljoni mehe mobiliseerimist meilt ka elektri ära võtta, tuleb igal lihtsurelikul tõsiselt võtta. Võtku, saame ilma hakkama – Eesti rahvale pole seda närust, vaenuliku energiaga elektrit vaja! Oleme alati ise toime tulnud, eestlane suudab ellu jääda ka siis, kui kartulikoorte asemel tuleb süüa mulda!

Seksida saab ka ilma peretoetuseta!
Niikaua, kui inimesel on hing sees, ei ole nurisemiseks mingisugust põhjust! Kus see elekter 1800ndate aastate talutaredes oli? Lapsi sündis nagu oavarrest, 10 last peres oli tavaline ilma igasuguse peretoetuseta, seksi kvaliteedi üle ei nurisenud keegi, inimesed olid õnnelikud, rõõmsad ja elujõulised. Kui ei oleks olnud, ei oleks meil siin enam mitte millegi pärast muretseda!

Ükski tont ei raisanud igal hommikul vett sellega vastutustundetuks ladistamiseks, hea kui sai korra nädalas sauna, kus kausis pestes jäid küünarnukid ikkagi nõgiseks ja lõust tahmaseks – meiki polnud teha vajagi, see tekkis iseenesest.

Soe tuba oli arulage priiskamine ja kui eit enam taati piisavalt ei soendanud või vastupidi, oli peremees või perenaine lihtsalt surnud. Peldikust polnud keegi kuulnudki, rääkimata sellest, et peale iga soristamist pange täis vett kanalisatsiooni lasta. Vesikloseti keelustamine annaks eriti korrusmajades väga palju kokkuhoidu ja väldiks raiskamist.

Praegune ilus aeg toob välja kohaliku ülemkihi tõusiklikkuse – ei sobi tal enam elada vanemate ja vanavanematega ühes suures toas, kus kolme kullahinnalise haluga sai tehtud söök ning sooja nii koerale, seale kui ka lambale, sest nemadki mahtusid samasse rehetuppa ära, hiired ja rotid peale kauba. Nüüd on vaja igale nolgile oma merevaatega korterit, täpsemalt öeldes isiklikku seinakappi ning vinguda elektri- ja küttearvete suuruse pärast. Mingu metsa ja olgu vait!

Elektrit pole vaja, meid valgustab partei!
Eesti rahvas on punaste pärast ka aastaid metsas redutanud ja jäänud ellu. Millises metsas traadiga elekter oli? Ainuski tohman ei lülitanud end Venemaa võrku! Punkris oli mõnus, aega aitas viita kaardimäng, samakat sai juua nii palju kui kulus – keegi ei pannud puhuma või nõudnud, et enne kui vaenlast püssiga sihid, pead treenitud olema – õige mees laseb vaenlase maha ühe lasuga – loomulikust intelligentsist! Selleks ei ole vaja kahe Viljandi linna jagu mehi sunniviisi automaat näpus metsa ajada, kus neil kaks nädalat pole muud teha kui poris roomata või vanade sõjaväevillistega hirmkallist naftat põletada!

Talumatust hinnarallist räägivad ainult vaesed inimesed, aga selliseid Eestis enam ei ole! Mõelda vaid: õpetajate palk tõuseb 23,9%, päästjate oma 36%! Sellist palgatõusu saab järgmisel aastal näha ainult avalikus sektoris. Kui õpetajad ja päästjad elektrist loobuvad, saavad neist rikkad inimesed, kes käivad igal aastal Türgis puhkamas.

Avalik sektor ongi Eestis olnud aastaid alamakstud ja liiga väike. Õnneks uuel aastal näeme, kuidas kõik, kelle leivaisa on riik, saavad aganaleivale ka koorevõid peale määrida. Karjuv ebaõiglus ja sotsiaalne vägivald saab vahetult enne valimispäeva likvideeritud – õnneks on piisav ka hüperinflatsiooni ahju kütva valitsuse ja riigikogu palgatõus – seepärast leiame järgmisesse kogusse piisavalt paduintelligente, kes oskavad töötada küünlavalgel või veel parem pimedas ja külmas riigikogus, sest soojas lähevad inimesed peast soojaks ja halba energiat täis. Kallis rahvas, meie energia on vabadus!