Loome, korraldame ja arendame suhteid klientide, kolleegide, meedia, valitsusasutuste ja avalikkusega juba üle 20 aasta

Janek Mäggi valiti kolmandaks ametiajaks Euroopa Kabekonföderatsiooni presidendiks

Täna Tallinna Malemajas toimunud Euroopa Kabekonföderatsiooni üldkoosolek valis Janek Mäggi kolmandaks ametiajaks Euroopa Kabekonföderatsiooni presidendiks, kes on konföderatsiooni juhtinud 20 07. aastast alates. Euroopa Kabekonföderatsiooni peakontor jääb Tallinna kuni 2019. aastani.

“Tallinnast on kujunenud Euroopa üks olulisemaid kabekeskusi, kus toimub igal aastal reeglina mitu rahvusvahelist tiitlivõistlust,” ütles Tallinnas viibiv Maailma Kabekonföderatsiooni president Harry Otten. “Janek Mäggi on koos oma meeskonnaga suutnud palju korda saata kogu Euroopa kabeelu märkimisväärsel elavdamisel. Sellest ei ole võitnud mitte ainult Eesti, vaid kogu Euroopa mõttesport.”

Euroopa Kabekonföderatsiooni juhatuse liikmeteks valiti veel: Youry Lipnitsky (Valgevene), Juri Chertok (Venemaa), Jan Zioltkowski (Sakasamaa), Ingrida Drukteinyte (Leedu), Vitali Aniska (Valgevene), Isig Eskiižmirli (Türgi) ning Aare Harak (Eesti).

“Euroopa Kabekonföderatsiooni peakontori Eestisse jäämine on tunnustus meie 8aastasele tööle, mille eest võime tänulikud olla Tallinna linnale, kultuuriministeeriumile ja valitsusele ning sponsoritele, kes on olulisel määral meie tööd toetanud,” ütles Euroopa Kabekonföderatsiooni president Janek Mäggi. “Järgneva nelja aasta märksõnadeks on kõigi Euroopa tiitlivõistluste kõrgetasemeline korraldamine ning kabe igakülgne populariseerimine kogu Euroopas – sh riikides, kus kabet mängitakse vähe või üldse mitte.”